HAKKIMIZDA

Hakkımızda her şeyi, nasıl ve ne zaman kurulduğumuzu, ekibimizi ve en önemlisi neden bizimle çalışmalısınız sorusunun cevabını burada bulabilirsiniz.

HAKKIMIZDA

Her zaman en iyi olmayı hedefledik, müşterilerimize daha iyi hizmet verebilmek için en iyi makinelerle, en iyi hammadeyle ve alanında uzman işçi ve mühendis kadromuzla çalışmaya devam ediyoruz. Filtre endüstrisinde, sisteminden torbasına, kafesinden en temel filtre yedeğine kadar tüm filtrasyon alanında baştan uca hizmet vermekteyiz. Kurumsal firmalara, fabrikalara, atölyelere hizmet veren SMT Filtre ile tüm tozsuzlaştırma sistemlerinizi projenize özel olarak tasarlarız. Üretimden gelen tozlu havayı jet pulse filtre sistemlerinde tutarız ve filtre kafeslerine geçirilen filtre torbaları yardımıyla bu tozları sistem içerisinde tutarak temiz havayı doğaya bırakırız.

Ne yaparsak yapalım, en başından beri müşterilerimizin hayatını kolaylaştırdıkça daha başarılı bir şirket olacağımızın hep farkındayız. Bugüne kadar bizlerden desteğini esirgemeyen değerli müşterilerimize teşekkürü bir borç biliriz.

Türkiye'nin Filtre İmalatçısı SMT Filtre Makina İmalat San. ve Dış Tic. Ltd. Şti.

MİSYONUMUZ

Türkiye'nin önde gelen filtre imalatçısı olarak misyonumuz Türkiye'nin havasını korumak. Temiz bir doğa için temiz havanın önemini çok iyi biliyoruz. Fabrika, atölye, küçük işletmelerde üretim esnasında çıkan tozlu ve kirli havanın doğaya salınmasını önlemek için bu tozun bir sistem ile tutulması ve depolanması gerekmektedir. İşimizi en iyi şekilde yapmak ve ekosistem içerisinde faydalı görevler üstlenmek bizim için bir işten daha çok kutsal bir vazifedir.

VİZYONUMUZ

Kendimizi sürekli geliştirerek ve dünya filtrasyon sistemlerini yakından takip ederek dünyayı nasıl daha temiz yapabileceğimiz ve filtrasyon sistemlerini nasıl daha ucuza imal edeceğimiz en büyük vizyonumuzdur.

Kaliteli işçilik arıyorsanız, siz de bizi tercih eden müşterilerimiz arasına katılın.